O awans do turnieju głównego French Open w w piątkowy poranek powalczą Muller z Troickim. Wystarczy zobaczyć na dokonania obu tych zawodników w tym roku, a widać kto jest faworytem. Troicki z taką grą jaką pokazał we wcześniejszych rundach może ten mecz zakończył nawet w dwóch setach.

Pewne typy z kwalifikacje do French Open

Pewne typy z kwalifikacje do French Open

Zgadza się Troicki ma swoje najlepsze lata gry już a sobą. Nie mniej jednak w ostatnich tygodniach prezentuje się wybornie. Zanotował jedynie wpadkę podczas challengera w Aix, ale ww pozostałych występach grał bardzo dobrze. W dodatku jak przegrał swoje spotkania przegrywał to toczył zacięte boje zarówno z Cuevasem jak i Tsongą. Widać, że może szczwacze powalczyć w French Open przy dobrym losowaniu.

Potwierdził to również podczas kwalifikacji. W dwóch pierwszych spotkaniach grał bardzo dobrze. Od swoich rywali w każdym elemencie był znacznie lepszy i pewnie będzie chciał to również potwierdzić i w tym pojedynku. Wygrane nad Krawietzem oraz Kublerem na pewno dałby mu jeszcze większe pewności siebie, która i tak poosiada.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

„Troicki pod każdym względem jest lepszym zawodnikiem w tym spotkaniu. Jeżeli zagra dzisiaj solidnie to nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu

Muller to zawodnik, który jeszcze na poziomie challengerów jest wstanie powalczyć. Jednak grając już na poziomie ATP ciężko jest da niego o dobry wynik.

Może powiedzieć, że i tak ma sporo szczęścia w tych eliminacjach. Ponieważ był niezwykle blisko przegranej już w pierwszej rundzie, gdzie mierzył się z Giannessim. Po niezywkle zaciętym i wyrównanym pojedynku wygrał 20-1. Lecz mógł już przegrać w dwóch setach. Podobnie zresztą było w drugiej rundzie, gdzie przyszło mu grać z Polanskym. Ostatecznie wygrał trzecią partię po TB.

Reasumując, jednak to właśnie Troicki bardziej przekonuje swoją grą. Osiąga dużo lepsze wyniki, a poza tym jest bardziej doświadczonym zawodnikiem. Grając w tych eliminacjach również bardziej przekonał do siebie.

Kwalifikacje do French Open można obejrzeć za darmo na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Muller – Troicki21.33Forbet