Chcesz dowiedzieć się, gdzie legalnie obstawiać mecze w internecie? Wbrew pozorom, nie jest to tak skomplikowana kwestia, jak wydaje się na pierwszy rzut oka!

Gdzie legalnie obstawiać mecze w internecie?
Gdzie legalnie obstawiać mecze w internecie?

Przepisy hazardowe w naszym kraju zabraniają grania u bukmacherów czy innych portalach branżowych nieposiadających licencji Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że gracze z naszego kraju mogą grać jedynie na stronach internetowych, które otrzymały koncesję resortu.

Początkujący gracze często mają jednak problem, gdzie legalnie obstawiać, ponieważ mylą ich informacje o licencjach z Malty, Gibraltaru czy innych rajów podatkowych. Trudno się dziwić, ale jednocześnie trzeba podkreślić, że takie zgody nie są uznawane przez polskie prawo.

W Etoto zagrasz bez depozytu!

Jeżeli raz dobrze zrozumiecie, o co właściwie w tym chodzi, nie będziecie już mieli najmniejszego problemu z szukaniem legalnych bukmacherów. Sprawa jest naprawdę niezwykle prosta, jednak potrzeba najpierw chwilę, by trochę o niej poczytać.

Czy legalne obstawianie meczów jest rzeczywiście tak złe, jak niektórzy uważają? Niekoniecznie! Oto powody, dla których warto grać zgodnie z prawem:

  • Nie boimy się zamknięcia konta albo zamrożenia naszych środków
  • Gramy legalnie, a więc możemy wygrane wypłacać na polskie konta bankowe
  • Niekoniecznie musimy płacić podatek, ponieważ wielu legalnych bukmacherów stosuje promocje, by wszelkie opłaty zredukować albo całkowicie zniwelować
  • Wspomagamy polski sport!

Chcesz obstawiać legalnie? Wystarczy konto na stronie www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.