Legalny bukmacher STS posiada w swojej ofercie oprócz zakładów bukmacherskich również gry karciane. W pełni legalnie można tam pograć chociażby w pokera online. Poza tym gracz każdego dnia może liczyć na zakład bez ryzyka do 20 złotych.

betgames sts bonus bez depozytu
Legalne gry karciane w Betgames STS

Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału.

Promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład każdego dnia, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames, czyli pokera, wojny i bakarata. W ramach tej akcji kwalifikują się kupony SOLO i AKO.

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale promocją nie jest objęty żaden zakład, który został zawarty za środki promocji.

Jeśli się okażę, że pierwszy zakład okazał się przegrał to gracz tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej do 20 złotych.

betclic online kod promocyjny na bonus
Darmowy kod promocyjny BetClic na bonus 550 PLN

Aktualny kod promocyjny STS

Każdy nowy użytkownik za rejestrację konta u bukmachera STS i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” otrzyma premię o wartości 29 PLN.

Pierwszy depozyt u tego operatora objęty jest promocją, gracz za wpłatę otrzyma bonus jej równowartości. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Bonus 30 złotych dla każdego od STS

Warto jest wiedzieć, że bukmacher STS przyznaje co tydzień każdemu graczowi 30 złotych za obstawienie meczy! I to niezależenie jak zakłady zostały rozliczone.

Wystarczy, że typer zagra kupon lub kupony za łączną kwotę co najmniej 200 złotych w okresie od poniedziałku do niedzieli, a w gratisie otrzyma 30 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.