Jedyne piątkowe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze będzie miało miejsce na Olympiastadion, gdzie to rozpocznie się piątka kolejka wspomnianych rozgrywek. A na tym obiekcie o ligowe punkty powalczą drużyny Herthy Berlin z Furth.

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Początek tego dla obu tych ekip na pewno nie jest zbyt udany, ponieważ przed tym spotkaniem obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej. Jednak śmiem twierdzić, że gospodarze tego starcia zdobędą dzisiaj komplet punktów.

Hertha trzeba powiedzieć, że miała dosyć trudny terminarz na początku sezonu. Bowiem póki co mierzyła się ta ekipa z czołowymi zespołami Wolfsburgiem, czy Bayernem. Przed tygodniem nie dali najmniejszych szans drużynie Bochum i wygrali ten mecz 3-1. I niewątpliwie takie starcie było dla nich potrzebne, aby się przełamać i teraz iść po zwycięstwa.

A niewątpliwie z ekipą Furth powinni zdobyć komplet punktów. Widać, że ten zespół póki co nie może sobie poradzić z poziomem niemieckiej Bundesligi. Bowiem drużyna Furth jest to beniaminek.

Bonus bez depozytu w superbet

Poza tym trzeba dodać, że prezentują się póki co bardzo słabo. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie w dwóch meczach strzelili zaledwie dwa gole! I co istotne mają ogromne problemy z kreowaniem okazji bramkowych!

Spotkania Hertha Berlin – Furth można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Hertha Berlin – Furth11.75STS