W piątek 28 stycznia rozpocznie się dwudziestej dziewiąta kolejka angielskiej Championship. Jedyny mecz, jaki został zaplanowany na ten dzień będzie to potyczka ligowa pomiędzy Huddersfield z Stoke. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Owszem zmierzą się ze sobą dwie drużyny, które zajmują czołowe miejsca w lidze. Jednak niewątpliwie na chwilę obecną więcej atutów jest po stronie gospodarzy, którzy zajmują szóste miejsce z dorobkiem czterdziestu czterech punktów, co daje przewagę sześciu „oczek” nad rywalem.

Kolejny niewątpliwie ważny atut przemawiający za gospodarzami to ich dyspozycja. Podczas ostatnich pięciu meczy zanotowali trzy wygrane i dwukrotnie remisowali. Natomiast zdecydowanie gorzej radzili sobie piłkarze Stoke, którzy wygrali tylko raz i czterokrotnie musieli uznać wyższość rywala. Przegrywali, m.in. z Coverty, Preston, czy też Derbt.

Bonus na dzisiaj za darmo

Największym problemem Stoke na przestrzeni ostatnich tygodni jest defensywa. Tracą dużą ilość bramek i to na wet z dosyć przeciętnymi zespołami. A trzeba powiedzieć, ze gospodarze w ataku radzą sobie niezwykle solidnie, gdzie to chociażby dobrze radzi Wart, który ma już dziesięć strzelonych goli.

Spotkania Huddersfield – Stoke można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Huddersfield – Stoke1x1.42STS