Limitowany pakiet powitalny wszystkim swoim graczom oferuje legalny bukmacher STS online. Typerzy na sam start mogą liczyć na różnego rodzaju bonusy o wartości 1640 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start

Najnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start

Podstawowy krok, jaki należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. cały proces zajmie zaledwie kilka chwil i nie zajmie żądnych nikomu problemów.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że pakiet powitalny należy aktywować. A dokonać tego można wyłącznie w jeden sposób. Dokładnie mówiąc wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nowy kod promocyjny w STS online

Wówczas pozostaje graczowi już tylko dokonanie pierwszego depozytu, który jest objęty promocja. Za dokonanie wpłaty gracz otrzyma bonus 100% wartości do 300 PLN:

Przykład: użytkownik dokonał depozytu o wartości 250 PLN. W prezencie otrzyma bonus równowartości. Łącznie gracz będzie posiadał 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

A zaznaczyć jest warto, że za drugi oraz trzeci depozyt użytkownik będzie mógł liczyć na kolejne środki:

  • za drugi depozyt bonus o wartości 50% do 500 PLN
  • za trzeci depozyt bonus o wartości 50% do 700 PLN
Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2022

A to nie wszystko, ponieważ bukmacher STS online oferuje graczom zwroty stawki za przegrane kupony:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na Betgames
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

To wszystko sprawia, że każdy gracz może na sam start otrzymać w prezencie od bukmachera STS nawet 1640 PLN. Dzięki nowym promocjo STS opinie ma obecnie na najwyższym poziomie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.