We wtorkowy wieczór, tj. 22 grudnia rozpocznie sie czternasta seria spotkań we włoskiej Serie A. Jedno z tych konfrontacji będzie to rywalizacja na Allianz Arena w Turynie, gdzie to miejscowy Juventus zmierzy się z Fiorentiną. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 20:45.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Obie drużyny śmiało można powiedzieć, że zajmują miejsca w tabeli po dwoch odmiennych stronach ligowej tabeli. Ekipa Starej Damy możliwości na pewno posiada znacznie większe i to ona jest faworytem tego starcia.

W dodaktu trzeba powiedzieć, ze w znacznie lepszej dyspozycji znajduje się Juventus. Ekipa Starej Damy nie przegrała żadnego meczu w tym sezonie. Podczas ostatnich meczy sięgnęli po trzy zwycięstwa i dwukrotnie remisowali. Warto jest podkreslić, że w tym czasie drużyna Violi nie przegrała żadnej potyczki.

Juventus do tego pojedynku przystąpi, jako zdecydowany faworyt. Możliwości na pewno są znacznie większe po stornie Juventusu i jeśli nie zlekceważą rywali to powinni w tym starciu zdobyć komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Trzeba jednak zaznaczyć, że znacznie większy potencjał, jakość w grze przemawia za gospodarzami. Viola w tym sezonie kompletnie nic nie pokazuje. Pomimo, że mają w swoich szeregach ciekawych zawodników to jednak mają ogromne problemy z punktowaniem.

Reasumując, jeśli gospodarze nie zlekceważą tutaj swoich rywali to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego spotkania. Możliwości na pewno mają znacznie większe, a przede wszystkim ich dyspozycja jest o poziom większa od przeciwników.

Spotkanie Juventus – Fiorentina można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Juventus – Fiorentina11.35Fortuna
Juventus – Fiorentinaover 2.51.67Fortuna