Chcesz wykorzystać najlepszy możliwy bonus przy rejestracji konta u bukmachera? Zobacz kod promocyjny VIP!

Kod promocyjny VIP u bukmachera
Kod promocyjny VIP u bukmachera

Firmy bukmacherskie starają się robić wszystko, by rejestrowało się u nich jak najwięcej osób. Trzeba przyznać, że niektórym udaje się to świetnie, a innym – wręcz przeciwnie. Na pewno przeglądaliście już aktualne oferty i wiecie, jak strona spełnia wasze oczekiwania. Czy wiecie jednak jak odebrać bonus i to możliwie jak najwyższy?

Niektórzy gracze uważają, że do odebrania specjalnej premii potrzebny jest kod promocyjny VIP. Nic bardziej mylnego. Żadne wyjątkowe hasło nie jest wymagane, jeśli mamy po prostu zwykły, aktualny kod bonusowy!

W forBET bonusy na hit Premier League!

Tylko kilku legalnych bukmacherów daje możliwość wykorzystania kodu na start. Jednym z nich jest LvBET czy Fortuna, gdzie przy dokonywaniu rejestracji można wpisać w odpowiedniej rubryce słowo „BETONLINE„.

Czy muszę podawać dodatkowe kody, jeśli chcę zgarnąć bonus powitalny? Oczywiście, że nie, jednak trzeba mieć na uwadze, że tylko dzięki specjalnym hasłom otrzymuje się dodatkowe profity, jakie nie są dostępne w standardowej ofercie na start.

Na pewno na wielu stronach znajdziecie informacje na temat rzekomych bonusów VIP i innych tego typu produktów. Absolutnie nie są to witryny godne zaufania, dlatego że wszystkie kody promocyjne są takie same – nie ma w ich przypadku żadnej hierarchii.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera online, możesz założyć je w każdej wolnej chwili na www.iForbet.pl. Pamiętaj, że możesz wpisać kod bonusowy „BETONLINE„!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.