Do 29 czerwca kobiety i mężczyźni rywalizują podczas turnieju na kortach trawiastych w Easbourne. Z okazji tego turnieju bukmacher LvBet zwiększa wygrane dla swoich typerów o 14%.

Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera LvBet

Wygrane bez podatku u legalnego bukmachera LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje jedynie podczas trwania turnieju na kortach trawiastych w Eastoburne, czyli do 29 czerwca.

Warunek podstawowy tej promocji jest to zagranie kuponu z aplikacji mobilnej. Jeżeli jej nie posiadasz to możesz ją pobrać ze strony bukmachera LvBet, a następnie zainstalować. Ten proces zajmie Ci dosłownie chwilę.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na zmagania zarówno kobiet jak mężczyzn podczas turnieju w Easbourne.

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale z promocji są wykluczone wszystkie zdarzenia zagrane za środki bonusowe.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

Użytkownik, który zagrał kupon, który spełnia on powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Darmowa gotówka na grę od bukmachera

Warto jest pamiętać, że gracz, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera LvBet to warto jest je założyć. Ponieważ bukmacher oferuje darmowe środki dla nowych graczy w wysokości 20 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian operator przyzna bonus, do wykorzystania na zakłady sportowe.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.