W czwartek mecz pierwszy oficjalny swój mecz w tym nowym sezonie rozegra Legia Warszawa, która to zmierzy się na wyjeździe z zespołem FC Europy, który występuje w rozgrywkach Gibraltaru! Nie da się ukryć, że obowiązkiem Wojskowych jest wygranie tego pojedynku i to bez najmniejszych problemów.

Skuteczny pewniak na dzisiaj z piłki nożnej

Skuteczny pewniak na dzisiaj z piłki nożnej

Różnica klas pomiędzy każdymi tymi zespołami jest ogromna pod każdym względem. Ekipa gospodarzy jest to zespół półamatorskim, gdzie zawodnicy grają z czystej przyjemności. Natomiast w zespole Legii znajdują się piłkarze z doświadczeniem nie tylko na znacznie wyższym poziomie, ale i na poziomie reprezentacji. A o takich piłkarzach na pewno można powiedzieć jak Jędrzejczyk, Wieteska, Novikovas czy też Niezgoda.

Darmowy bonus za u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Nie da się ukryć tego, że Wojskowi mają za obowiązek wygra ten mecz i co istotne bardo pewnie. Losy tego dwumeczu podopieczni Vukovića powinni rozstrzygnąć już w pierwszym spotkaniu. Chociaż nie da się ukryć, że Lega dopiero rozpoczyna swój sezon i forma tego zespołu na pewno jest niepewna. Lecz umiejętnościami czy pod względem doświadczenia powinni to wystarczyć jak na ten zespół.

„Różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Legia do tego boju przystąpi jako zdecydowany faworyt i musi to potwierdzić na boisku.” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Patrząc na pojedynki towarzyskie to podopieczni Vukovića prezentowali się całkiem dobrze. A tacy piłkarze jak Niezgoda, Lopes, Novikovas czy Nagy powinni poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

Legalny bukmacher BetClic bonus na start do 1000 PLN

O zespole gospodarzy ciężko coś powiedzieć. Z cały szacunkiem do piłkarzy tego zespołu, ale oni odstają pod każdym względem od swoich przeciwników. Ekipa FC Europa w poprzedniej rundzie eliminacji zmierzą się zespołem Saint Julia, gdzie w pierwszym spotkaniu przegrali 3-2, zaś w rewanżu wygrała drużyna z Gibraltaru 4-0.

Spotkanie  Europa FC – Legia  można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Europa FC – LegiaBTS – NIE1.64TOTALBet