Swoją działalność w Polsce rozpoczyna bukmacher BetClic, który to dla nowych swoich graczy oferuje darmowy bonus do pierwszej wpłaty w wysokości do 1000 PLN.

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Oferta promocja skierowana jest do tych graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Promocja polega na założeniu nowego konta. Proces rejestracji nie jest w żadnym stopniu trudny, ani skomplikowany. Zajmie on użytkownikowi dosłownie chwilę. Konto należy założyć na stronie bukmachera Betclic.

Po założeniu konta należy dokonać depozytu. Maksymalną kwota jaką można otrzymać w formie bonusu od bukmachera to 1000 PLN. Lecz ten operator przyzna równowartość pierwszej wpłaty.

Bonus zostanie przyznany automatycznie na konto typera po zaksięgowaniu wpłaty.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego depozytu.

BetClic w Polsce: Legalny bukmacher online

Legalny bukmacher Betclic oferuje swoich użytkowców szeroką ofertę spotkań przedmeczowych jak i na żywo. Poza tym operator informuje, że z tygodnia na tydzień będzie poszerzał swoją ofertę pod każdy względem.

Obecnie gracze, którzy dokonają rejestracji konta w pełni za darmo i to online mogą oglądać wydarzenia sportowe w TV BetClic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.