Jedno z czwartkowych spotkań ćwierćfinałowych w Pucharze Polski będzie miało miejsce przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie, gdzie to miejscowa Legia powalczy z Górnikiem Łęczna. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Nie od dzisiaj wiadomo, że jest Puchar Polski jest to ostatnia nadzieja Legii w tym sezonie. Bowiem odpadnięcie z tych rozgrywek sprawi, że Legii nie zobaczymy w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. A to na pewno będzie ogromnym „ciosem” dla tego zespołu.

To sprawia, że wszystkie „siły” w tym starciu będą postawione na ten mecz. Tym bardziej, że Wojskowi grają na własnym obiekcie. Z pewnością podopieczni Vukovića od początku tej rywalizacji skupią się na dominowani od początku starcia.

Nie da się ukryć, że pod względem doświadczenia, możliwości, czy klasy piłkarzy przewyższają swoich rywali. Lecz forma oraz jakość gry niewątpliwie nie są mocnymi punktami tego zespołu.

Górnik natomiast ma jasny plan na ten sezon, czyli utrzymać się w lidze. I ten zespół niewątpliwie wszystkie swoje siły koncertuje na PKO Ekstraklasę. W związku z tym można spodziewać się w tej rywalizacji kilku zmian w składzie.

Nowy kod promocyjny w Fuksiarz

Lecz trzeba również odnotować, że ekipa z Łęcznej w tej rundzie zaskakuje. Bowiem regularnie punktują. Jednak z drugiej strony nie mieli trudnych rywali.

Reasumując, Legia na pewno nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. Wojskowi nie porywają swoją grą, ale podczas tej rywalizacji wręcz muszą zanotować wygraną.

Spotkania Legia Warszawa – Górnik Łęczna można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Legia Warszawa – Górnik Łęczna11.42STS