Wtorek i środa na piłkarskich boiskach upłyną pod znakiem rywalizacji w 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Legalny bukmacher TOTALbet przygotował z tek okazji specjalną promocję.

Liga Mistrzów - cashback od TOTALbet!
Liga Mistrzów – cashback od TOTALbet!

Mowa o akcji o nazwie „Cashback 100 PLN na Ligę Mistrzów”. Nie potrzeba wielkiej znajomości języka angielskiego, żeby domyślić się, że legalny bukmacher zwróci nam stawkę, jeśli nasz zakład na UEFA Champions League okaże się przegrany. Trzeba jednak spełnić określone warunki.

Tym podstawowym jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego w firmie TOTALbet. Bez tego nie będzie można skorzystać z opisywanej oferty. Jeśli jeszcze go nie masz, to formularz rejestracyjny znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej marki. Pozostałe warunki wyglądają następująco:

  • zakład SOLO lub AKO z salda głównego;
  • zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live;
  • minimalna stawka 50 PLN;
  • kurs łączny zakładu minimum 2.00.

Opisywana akcja trwa tylko i wyłącznie w dniach 19-20 lutego, a każdy jej uczestnik może liczyć tylko na jeden zwrot w ramach promocji na Ligę Mistrzów UEFA. Zostanie on przyznany, jeśli kupon będzie przegrany. Wówczas na konto gracza trafi 50% wkładu do kwoty 100 PLN maksimum.

Cashback pojawi się na saldzie bonusowym i będzie musiał zostać trzykrotnie obrócony w zakładach sportowych zanim możliwa będzie jego wypłata na konto bankowe. Szczegółowy regulamin do znalezienia na oficjalnym portalu legalnego bukmachera TOTALbet.

Przypominamy, że na nowych klientów czeka oferta powitalna, w ramach której gracz już za samo założenie konta może zgarnąć freebet 25 PLN oraz bonus od depozytu aż do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.