Jedno z dzisiejszych pojedynków w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów będzie to rywalizacja na Anfield Road, gdzie to miejscowa ekipa Liverpoolu podejmie Atletico Madryt.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Patrząc na sytuację w grupie B to obecnie liderem jest ekipa The Reds, która zajmuje pierwsze miejsce mając dziewięć punktów. Atletico obecnie zgromadziło cztery „punkty” co daje im drugie miejsce.

Na samym wstępie trzeba powiedzieć, ze do gry Liverpoolu nie ma żadnych zastrzeżeń. The Reds wygrywają swoje mecze i to robią w ładnym stylu. Owszem w miniony weekend przytrafią im się „wpadka”, gdzie sensacyjnie zremisowali z Brighton. Jednak we wcześniejszych starciach wygrywali, m.in. po 5-0 z Manchester United, czy też Watfordem.

Podopieczni Kloppa stanowią solidny kolektyw. Prezentują się niezwykle solidnie w każdym elemencie. Przede wszystkim radzą sobie bardzo dobrze w ofensywie, gdzie nie mają żadnych problemów z kreowaniem okazji bramkowych. A prym w tym wiedze Salah, który strzela, jak na zawołanie.

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2021

Atletico Madryt nie da się ukryć, ze jest to kapitalny zespół. Sporo osiągnął zarówno na arenie międzynarodowej, ale i w hiszpańskiej piłce. Jednak obecna kampania nie jest najlepsza w ich wykonaniu.

Podopieczni Simeone słynęli przez lata z kapitalnej gry w defensywie. Jednak tego nie można powiedzieć o nich w obecnej kampanii. Co zresztą pokazują osiągnięte wyniki. W czterech ostatnich meczach stracili siedem bramek!

Spotkania Liverpool – Atletico Madryt  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Liverpool – Atletico Madryt11.65STS