Już w niedzielę 31 marca dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w LOTTO Ekstraklasie, gdzie to Wisła Kraków, przy Reymonta podejmie Legię Warszawa. W związku z tą potyczkę bukmacher LvBet organizuje promocję, w której to operator zmniejsza ryzyko przegranej.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Lvbet oraz wcześniej dokonały minimum jednego depozytu. Udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Promocja trwa do niedzieli 31 marca do godz. 18:00, czyli momentu rozpoczęcia pojedynku Wisły Kraków z Legią Warszawa.

Kupon musi spełniać poniższe warunki:

  • musi znajdować się na nim zdarzenie z oferty bukmachera ze spotkania Wisła Kraków – Legia Warszawa
  • ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
  • łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50
  • stawka musi wynosić co najmniej 50 PLN
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher LVbet dokona Ci zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Środki trafią na konto gracza najpóźniej 1 kwietnia do godz. 17:00. Jednak trzeba pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu, otrzymaną kwotą po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.