Przed nami pojedynki ósmej kolejki norweskiej Eliteserien. Jedno z środowych konfrontacji będzie to rywalizacja pomiędzy Molde z VIking. Śmiało można powiedzieć, że zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji są gospodarze, którzy nie powinni mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Darmowy typ i stream meczu Molde vs Viking

Darmowy typ i stream meczu Molde vs Viking

Zespół Molde od początku sezonu radzi sobie bardzo dobrze. Sześć wygranych i tylko jeden remis jest tego najlepszym dowodem. Nie da się ukryć również tego, że ten zespół walczy o najlepsze miejsca na koniec sezonu. Możliwości mają spore i zarazem doświadczenie.

Piłkarze Molde nie mają przede wszystkim problemów ze skutecznością. Strzelają bramkę za bramką i przychodzi im to z wielką łatwością. Dodać trzeba również fakt, że w swoich szeregach posiadają Jamesa, Hussaiena, czy Eikrema, którzy nie raz powinni zagrozić bramek rywali. Przede wszystkim ten ostatni jest wstanie wypracować dogodne sytuacje do strzelania bramki.

Również nie jest trudno przewidzieć przebiegu tego spotkania. Gospodarze z pewnością będa chciei narzucić tutaj swój styl gry od pierwszej minuty. Mają ku temu wszystkie atuty, tym bardziej, że grają przed własną publicznością. Grając w tym sezonie u siebie pokonali chociażby, tak mocną drużynę, jak Rosenborg.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Zespół Viking obecnie sklasyfikowany jest po drugiej stronie ligowej tabeli. Z dorobkiem zaledwie pięciu punktów zajmują trzynaste miejsce. Do tej pory udało im się wygrać tylko jedno spotkanie. Pokonali jedynie ekipę Sandefjord, która zajmuje miejsce w strefie spadkowej.

Warto jest podkreślić, że jednym z głównych problemów tego zespołu jest defensywa. W czterech z pięciu pojedynków tracili bramki. Grając nawet z tak średnimi zespołami, jak Odd, Start, czy Mjondalen. Śmiało można powiedzieć, że podczas najbliższego meczu defensywa tego zespołu będzie wystawiona na próbę nie raz, bowiem przyjdzie im zmierzyć się z ekipą, która radzi sobie niezywkle w ofensywie. Fakt, że od Molde wyłącznie drużyna Bodo strzeliła więcej bramek jest chyba najlepszym tego dowodem.

Patrząc na konfrontacje bezpośrednie to również i one przemawiają za zespołem Molde. Bowiem gospodarze wygrali cztery z pięciu ostatnich starć z Vikingiem. I tylko raz przegrali.

Reasumując, zdecydowanymi faworytami tego pojedynku są gospodarze. Trzeba powiedzieć, że drużyna Molde pod każdym względem jest dużo mocniejszą ekipą od swoich przeciwników. Poza tym widać, że gospodarze bardzo dobrze są przygotowani od początku sezonu.

Spotkanie Molde – Viking można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Molde – Viking11.35BetClic