Czas na piłkarską sobotę – 7 grudnia. Jedno ze spotkań jakie zostanie rozegrane w francuskiej Ligue 1 zostanie rozegrane pomiędzy Monaco z Amiens.

Monaco – Amiens.: Typ i analiza

Monaco – Amiens.: Typ i analiza

Monaco w tym sezonie prezentuje dosyć nierówną formę. Potrafią wygrywać swoje pojedynki, ale nie przed dłuższy okres czasu. To wszystko sprawia, że zajmują miejsca poza TOP 10. Jednak ciężko uwierzyć, żeby podczas starcia z Amiens nie byli wstanie zdobyć komplet punktów.

Goście od początku sezonu prezentują się bardzo słabo. Obecnie sklasyfikowani są na siedemnastej pozycji z zaledwie punktem przewagi nad strefą spadkową. Poza tym w trzech ostatnich meczach nie zdobyli nawet jednego punktu.

darmowy kod promocyjny BetClic

Gospodarze na pewno będą chcieli wykorzystać atut gry a własnym obiekcie. Podopieczni Jorima grają całkiem ciekawą piłkę. Poza tym do składu powraca Slimani, który podnośni jeszcze bardziej jakość gry gospodarzy w ofensywie.

Monaco znajduje się w dobre dyspozycji. Poza tym grają na własnym obiekcie i jeśli nie zlekceważą rywala to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu /etypy.pl

Trudno spodziewać się tutaj, żeby Amiens było wstanie sprawić większe problemy gospodarzom. Tym bardziej, że w defensywie radzą sobie bardzo przeciętnie. Tracą regularnie całą masę bramek, zaś w ostatnich pięciu potyczkach strzelili zaledwie dwie bramki.

Spotkania bezpośrednie również przemawiają za zespołem gości i jeśli piłkarze Monaco nie zlekceważą rywali to nie powinni mieć tutaj najmniejszych problemów z zanotowanie wygranej.

Spotkania Monaco – Amiens można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Monaco – Amiens11,46Fortuna