Jeszcze przez dwa najbliższe dni, do godziny 23:00 w czwartek 14 lutego, klienci legalnego bukmachera LvBET mogą zgarnąć równowartość 200 PLN na zakłady sportowe. Jak to zrobić?

Nawet 200 PLN na europejskie puchary od LvBET!
Nawet 200 PLN na europejskie puchary od LvBET!

Po pierwsze i najważniejsze, niezbędne do wzięcia udziału w opisywanej akcji jest posiadanie internetowego konta bukmacherskie w LvBET. Bez tego nie da się wziąć udziału w promocji przygotowanej z myślą o fanach europejskich pucharów. Mowa o piłkarskich Lidze Mistrzów i Lidze Europy UEFA, które powróciły po krótkiej, zimowej przerwie. W trwającym tygodniu rozgrywane są pierwsze mecze fazy play-off.

Nie masz jeszcze darmowego konta? Założysz je online w zaledwie kilka minut na oficjalnym portalu internetowym marki LvBET. Podczas wypełniania formularza możesz też skorzystać opcjonalnie z ekskluzywnego kodu promocyjnego, dzięki któremu możesz zyskać więcej niż przewiduje to standardowa oferta powitalna.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE<<<

Drugim krokiem po zalogowaniu się na konto jest zlecenie depozytu w wysokości minimum 25 PLN, bo od takiej właśnie wartości wpłaty kwalifikują się do otrzymania bonusu. Maksymalną premię można zgarnąć wpłacając co najmniej 400 PLN. Wówczas otrzymamy dodatkowe środki na grę o równowartości 200 PLN.

WAŻNE! Podczas dokonywania wpłaty na stronie internetowej LvBET należy zaznaczyć opcję „Bonus do 200 PLN”, która będzie dostępna dla graczy, którzy w przeszłości przynajmniej raz wpłacili własne pieniądze. W przeciwnym razie środki bonusowe nie zostaną nam przyznane, pomimo depozytu.

Akcja trwa tylko do godziny 23:00 w dniu 14 lutego 2019 roku (czwartek), więc nie zostało już wiele czasu na skorzystanie z tej oferty specjalnej. Jeśli nie jesteś zdecydowany, to są też inne opcje.

W związku z powrotem UEFA Champions League swoje promocje przygotowali też inni legalni bukmacherzy. W TOTALbet na graczy czeka cashback do 100 PLN. Totolotek oferuje z kolei bonus +14% do wygranych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.