W dniu 18 kwietnia bukmacher Forbet rozdaje bonusy swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu za minimum 100 PLN, aby otrzymać bonus w wysokości 25 PLN.

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Forbet rozdaje bonusy – 18 kwietnia (czwartek)

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja ważna jest jedynie w środę 18 kwietnia do godziny 23:59. A ta akcja promocyjna polega na zawarciu kuponu właśnie w tym dniu za minimum 100 PLN. Poza tym kupon musi spełniać następujące jeszcze warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30
  • kurs całkowity kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.50
promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher Forbet przyzna Ci bonus w wysokości 25 PLN.. Środki trafią na konto nie zależenie jak zostanie rozliczony Twój kupon. Lecz trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu.

Bonus w postaci środków bonusowych trafi na konto gracza do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.