Na czwartek – 4 kwietnia bukmacher Forbet ma promocję, pt. „Tłusty czwartek”, w której to rozdaje bonusy dla swoich graczy w kwocie 25 PLN, za kupon zawarty za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

W tej promocji może wziąć udział każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Ta akcja promocyjna trwa jedynie w czwartek – 4 kwietnia do godz. 23:59. I to właśnie w tym czasie możemy dokonać zawarcia kuponu u bukmachera Forbet, aby liczyć na dodatkowy bonus.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Swojego udziału w tej akcji nie musimy nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy, że kupon będzie spełniał również poniższe warunki promocji:

  • będą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30
  • kurs całkowity kuponu natomiast będzie wynosił nie mniej niż 2.50.

Nie można zapominać, że w przypadku kiedy: kupon zostanie zawarty za środki bonusowe oraz będzie na nim znajdować się zdarzenie typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie ma zakładu. To automatycznie bukmacher Forbet wykluczy takie kupony z promocji.

Bonus trafi na konto gracza o ile spełnił on powyższe warunki promocji. I co istotne w tym wszystkim nie zależne jest to od rozliczenia kuponu, czy będzie on wygrany czy przegrany. Poza tym na jednego typera przysługuje jeden bonus.

Nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.