Tylko do końca listopada możesz odebrać u legalnego bukmachera forBET specjalną premię za otworzenie konta. Zainteresowany, ale nie wiesz jak to zrobić? Wyjaśniamy krok po kroku!

Ostatnia szansa na bonus bez depozytu w forBET!
Ostatnia szansa na bonus bez depozytu w forBET!

„Mistrzowski start 20 PLN bez depozytu” to nazwa promocji, która potrwa w forBET tylko do końca bieżącego miesiąca, a dokładnie do godziny 23:59 w dniu 30 listopada. Do kogo skierowana jest ta akcja?

Niestety tylko do osób, które nie posiadają jeszcze konta u opisywanego bukmachera. Jeśli jesteś już jego klientem, to niestety nie jest to oferta dla siebie. Ale głowa do góry, są też inne opcje. Wszystkie aktualne promocje znajdzie na stronie internetowej forBET.

Zakład bez depozytu o wartości 20 PLN jest częścią pakietu powitalnego, którego premiera nastąpiła w dniu 22 listopada. Nie wiesz jak po niego sięgnąć?

To naprawdę banalnie proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i pomyślnie przejdziesz proces weryfikacji, który sprowadza się do potwierdzenia danych podanych w procesie rejestracji i weryfikacji tożsamości na podstawie załączonych skanów dowodu osobistego.

Po przejściu tej procedury bonus bez depozytu zostanie zaksięgowany na Twoim koncie bukmacherskim. Nie musisz się po niego zgłaszać czy zapisywać się do promocji.

Freebet musi zostać wykorzystany w przeciągu 7 dni na kupon o kursie minimalnym 2,00. Po jego zagraniu środki zostaną zaksięgowane na saldzie głównym, bez konieczności dalszego obrotu.

Sama premia bez depozytu to dla Ciebie stanowczo za mało? Szanujemy taką postawę. forBET oferuje też bonusy za trzy kolejne depozyty. Możesz skorzystać też ze ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”!

Konto u legalnego bukmachera forBET możesz założyć na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.