Czas kolejny turniej ATP w tym sezonie. Podczas najbliższego tygodnia zawodnicy będą rywalizować na kortach w Cincinnati. Jedno ze spotkań pierwszej rundy będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stornach siatki staną Taylor Fritz i Albert Ramos-Vinolas.

Fritz – Ramos-Vinolas: Typy i analiza

Fritz – Ramos-Vinolas: Typy i analiza

Wskazać faworyta w tej rywalizajci na pewno nie jest zbyt trudno. Bowiem Fritz przede wszystkim na hardzie jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala. W dodatku gra u siebie, więc ma dodatkową motywację do zanotowania dobrego wyniku.

Warto jest również zobaczyć na bilans obu tych zawodników na hardzie w tym sezonie. Fritz zanotował czternaście wygranych i dziewięciokrotnie przegrywał. Ramos raz okazał się lepszy i cztery razy schodził, jako przegrany z kortu.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Chociaż śmiało trzeba powiedzieć, że dwa ostantie turnieje w wykonaniu Fritz ana pewno nie był zbyt udane, ponieważ w Washingtonie i Toronto niespodziewanie odpadał w pierwszych rundach. W związku z tym czas się przełamać i sięgnąć po zwycięstwo.

Patrząc na minione lata i wyniki Hiszpana to nigdy nie były one dobre. Zawsze więcej razy przegrywał niż wygrywał. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ ten zawodnik przede wszystkim dobrze czuje się na clayu i tam osiąga swoje największe sukcesy.

Spotkania Fritz – Ramos-Vinolas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Fritz – Ramos-Vinolas11.41STS