Przed nami ostatnia już runda eliminacji do Wimbleodnu. Jedno z dzisiejszych spotkań będzie to konfrontacja pomiędzy Rosolem, a Sugitą. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym można powiedzieć, że w żadnym wypadku nie powinno być jednostronne. Owszem obaj nie prezentują jakiegoś super tenisa, ale trzeba podkreślić, że potrafią grać w niego, ale swoje najlepsze lata mają już za dobą.

Skuteczny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Rosol obecnie zajmuje sto trzydzieste miejsce w rankingu ATP, zaś Sugita sklasyfikowany jest na dwieście pięćdziesiątej ósmej pozycji.

Patrząc wcześniejsze turnieje to trzeba podkreślić, ze znacznie lepiej na trawie prezentował się Rosol, który to w Nottingham oraz Ilkey zanotował ćwierćfinały. A przecież warto jest podkreślić, że nie miał łatwych rywali, ponieważ ogrywał kolejno Ofnera, Ymera, Istomina czy Smitha. Jednak warto jest podkreślić, że za każdym razem był to niezywkle wyrównany pojedynek. Większość tych konfrontacji kończyło się w trzech setach.

Sugita na strawie w tym sezonie występował kolejno w Surbition, Nottiingham, Ilkey, gdzie to za każdym razem dochodził do drugiej rundy. Jednak można powiedzieć, że nie miał dosyć szczęścia w losowaniu, ponieważ trafiał na dobrych rywali. Jednak warto jest podkreślić, że jedynie w pojedynku z Madenem kompletnie zawiódł, gdzie przeszedł obok spotkaniach, w pozostałych bojach jak nawet przegrywał t wygrywał setach, albo był bardzo bliskim tego.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

„Spotkanie dwóch zawodników, którzy dobrze się na pen wo znają, a poza tym pod względem ogrania w tenisa mają spore możliwości. Do turnieju głównego jednak powinien awansować Rosol, ale można się spodziewać dosyć wyrównanego pojedynku” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Podczas dwóch spotkań eliminacyjnych lepiej zaprezentował się Roosl, który to wygrał najpierw z Ferrolem, zaś w drugiej rundzie okazał się lepszy od Garci Lopeza. Z tym drugim wygrał swój bój, ale była to trzysetowa batalia.

Japończyk natomiast w pierwszej rundzie okazał się lepszy od Bercloqa w dwóch partiach, natomiast w drugiej rundzie wygrał 2-1 z Napolitano.

Reasumując, obaj zawodnicy jak nawet wygrywają swoje spotkania to nie są to przekonująće zwycięstwa. Trudno jest więc uwierzyć, żeby tutaj, któryś z nich wygrał w dwóch setach i to dosyć pewnie.

Spotkanie  Rosol – Sugita można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl