Przed nami kolejne spotkania dziewiątej kolejki brazylijskiej Serie A. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Botafogo z Brasil de Pelotas. Nie da się ukryć, że faworytami tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Skuteczny darmowy typ z piłki nożnej za darmo na dzisiaj

Ekipa gospodarze znacznie lepiej pisuje się od rywali i zaliczana jest do faworytów do awansu. Obecnie ta drużyna sklasyfikowana jest na trzeciej pozycji z dorobkiem szesnastu punktów. Dla porównania zespół Brasil de Pelotas sklasyfikowany jest po drugiej stronie ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie dziewięciu oczek na swoim koncie.

Gospodarze mają dobrą okazję do rewanżu za ostatnie dwa spotkania, w których to nie zanotowali żadnej wygranej, gdzie to najpierw zremisowali z Ponte Pretą zaś w ostatniej kolejce przegrali z Figueirense. Teraz w dodatku wracają na własny obiekt, gdzie r w tym sezonie rozegrali póki co zaledwie trzy spotkania! Pokonali bez najmniejszych problemów drużynę Viotiri 3-1 oraz okazali się lepsi od Criciumy 1-0, a także przegrali z Vils Nova.

„Botafogo jest niewątpliwie znacznie mocniejszą ekipą od swoich rywali. Grając w tym dodatku na własnym obiekcie nie powinni mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Nie można po tym zapominać, że możliwości gospodarze są znacznie większe od ich rywali. Piłkarze Botafogo potrafią od pierwszej minuty zaatakować bramkę rywala i wypracować sobie przewagę. Chociaż trzeba przyznać, że mają spore problemy ze skutecznością. O ile potrafią wypracować sobie sytuacje bramkowe to czasami ich wykończenie pozostawia wiele do życzenia. Z pewnością od pierwszej minuty powinni zagrać Costa czy Henan, którzy to strzelili odpowiednio trzy i dwie bramki.

Darmowy bonus u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Zespół Brasil de Pelotas podczas pojedynków wyjazdowych od pierwszej minuty jest ustawiony na defensywę. I z pewnością tak samo będzie miało miejsce i dzisiaj, a dopiero ta ekipa będzie szukała swoich szans na szans na strzelenie bramki. W tym sezonie na wyjazdach ten zespół grał trzykrotnie i dwa mecze przegrał: z Londriną oraz Figurense, a także po dosyć zaciętym pojedynku wygrali z Guarani.

Reassumjąc, faworytem tego boju są gospodarze, którzy pod każdym względem przewyższają swoich przeciwników. Możliwości zespołu Botoafogo są znacznie większe od rywali i powinno być to widoczne w tym boju tym bardziej, że grają przed własną publicznością.

Spotkanie Botafogo – Brasil de Pelotas można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl