Darmowe typy i analizy bukmacherskie z tenisa

Darmowe typy i analizy bukmacherskie z tenisa

Zverev – Munar

Ciężko wskazać tutaj inny wynik niż wygraną tego pierwszego. Owszem Munar ma dobry bilans gier na clayu w tym sezonie, bo wynosi on 8/4. Jednak dzisiaj czeka go niezwykle ciężka przeprawa, gdzie o wygranie jednego seta na pewno nie będzie łatwo. Ponieważ Zavarev jest znacznie lepszym zawodnikiem i powinien to potwierdzić w tym boju. Możliwości, potencjał, ogranie czy doświadczenie niewątpliwie to są atuty Zvareva, który obecnie zajmuje trzecie miejsce w rankingu ATP! Owszem czuje na pewno spory niedosyt za ostatnie występy, gdzie w Miami oraz Indian Wells odpadał bardzo szybko. Ale nie można zapominać, że chociażby w Acapulco doszedł do finału.

Munar to zawodnik prezentuje równy poziom, którego niewątpliwie nie jest wstanie przeskoczyć. A tego na pewno nie można powiedzieć o Zvarevie, który potrafi przypieczętować swoją grę i zagrać na niezwykle solidnym i wysokim poziomie. Patrząc na pierwszy mecz w tej rundzie Munara to wygrał z Bagnisem 2-0. Lecz wynik nie pokazuje tego co działo się na korcie, ponieważ pierwszy set wygrał Munar, zaś druga partia zakończyła się po TB. Zvarev natomiast przystąpił jako faworyt do boju z Istomienm i go wygrał 2-0, po dosyć wyrównanym poziomie. Jednak Alexander jest znacznie lepszym zawodnikiem od swoich rywali.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Giraldo – Thompson

O awans do trzeciej rundy turnieju w Houston powalczą dzisiaj Giraldo z Thompsonem. Faworytem tego boju niewątpliwie jest Thompson, który większych problemów z wygraną ie powinien mieć w tym boju. Przede wszystkim temu, ze różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo dużo. Santiago obecnie sklasyfikowany jest na dwieście dwudziestej czwartej pozycji w rankingu ATP. Trzeba przyznać, że swoje najlepsze lata ten zawodnik ma już za sobą. Ponieważ od kilku sezonów widać u niego regres formy. Thompson natomiast to sześćdziesiąta siódmą rakieta męskiego tenisa. I w porównaniu do swojego rywala ten zawodnik dopiero rozpoczyna swoją sportową karierę.

Thompson do tego turnieju na pewno przystąpi w bardzo dobrych nastrojach i nastawieniu. Ponieważ po dosyć słabszych występach w Indian Wells, Acapulco czy Delrey Beach zanotował wreszcie przyzwoity wynik w Miami, gdzie doszedł do czwartej rundy. A po drodze pokonywał naprawdę solidnych zawodników jak Dimitrov, Khachanov czy Norrie. Zatrzymał go dopiero Anderson, z którym w dodatku i tak stoczył zacięty pojedynek.

Giraldo dobrze wspomina swojego występ w Houston, ponieważ notował tam półfinału czy ćwierćfinały, ale kiedy to było. Ponadto cztery lata temu! Ten zawodnik przede wszystkim gra w challengerach, gdzie to notuje porównywalne wyniki. W Houston, aby zagrać w turnieju głównym musiał przejść przez eliminacje,, gdzie to wygrywał mecze z Wardem oraz Eubanksem. Żadnego wrażenie one nie robią, bo był tam faworytem. W pierwszej rundzie turnieju głównego również stoczył zacięty bój z Klahnem, ale ostatecznie udało mu się wygrać 2-0.

Reasumując, to właśnie Thompson bardziej przekonuje swoją grą i gra solidniej od swoich rywali. Jeżeli zaprezentuje się tutaj na takim poziomie co chociażby w Miami, to nie powinien mieć żadnych problemów z wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Zverev – Munar11.30STS
Giraldo – Thompson21.55STS