Na godzinę 14:00 zaplanowano początek spotkania pomiędzy Ehratem, a Veselym w ramach drugiej rundy turnieju w Prostojev. Faworyt tego boj jest tylko jeden jest im Vesely, który powinien bez większych problemów wygrać ten pojedynek.

Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Pewne, skuteczne, pewniaki dnia z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami trzeba podkreślić, że jest ogromna. Vesely obecnie zajmuje sto piąte miejsce, ale możliwości jak i potencjał ma znacznie większy. W ostatnich tygodniach Vesely pauzował i na pewno głodny jest gry i zachce zanotować jak najlepszy występ. A trzeba podkreślić, że stać jest jego na to. Już w pierwszej rundzie dostaje dobrego rywala na przełamanie, ponieważ będzie to zawodnik piątej setki rankingu ATP.

bonus za rejestrację bez depozytu

Jiri gra u siebie i na pewno odpadnięcie w tak wczesnej fazie turnieju byłob dla niego bardzo bolesne. Tym bardziej, że we wcześniejszych latach ten zawodnik bardzo dobrze radził sobie na kortach w Prostojev.

Można powiedzieć, że brakuje dla niego ogrania i solidnej gry na dobrym powiedzie. Jednak trzeba przyznać że jak podchodził do spotkania będąc faworytem to wywiązywał się z swoich zdań bardzo dobrze. Podczas przegranych spotkań walczył o każdą piłkę, a ten pojedynek powinien wygrać przede wszystkim, że jest bardziej doświadczonym zawodnikiem.

Ciężko spodziewać, się, żeby Ehrat byłby wstanie sprawić dla niego większe problemy, jak ten zawodnik w najlepszym momencie swojej kariery był sklasyfikowany na koniec trzeciej setki rankingu ATP. W ostaniach turniejach prezentował eis trzeba przyznać, że całkiem dobrze i zanotował kilka sensacyjnie wygranych jak 2-0 z Cuevasem, gdzie to nie stracił nawet jednego seta. Czy też zwycięstwa z Zlecarem, Darices czy Kruferem.

Jednak w pierwszej rundzie tego turnieju tego turnieju nic wybitnego nie pokazał. Do pojedynku z Dimą przystąpił jako zdecydowany faworyt, a trzeba podkreślić, że był to pojedynek wyrównany, w którym wygrał skromnie 2-1.

MeczTypKursBukmacher
Ehrat – Vesely 21.38TOTALBet