O awans do drugiej rundy turnieju w Antalyi w poniedziałek powalczą Aragone z Carballes Baena. Mimo, ze ten drugi zbyt dobrze sobie nie radzi w ostatnich tygodniach to jest on zdecydowanym faworytem tego pojedynku i trudno jest uwierzyć, żeby przegrał ten mecz.

Darmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo

Darmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Co zresztą widoczne jest w rankingu ATP, gdzie Aragone zajmuje dwieście sześćdziesiąte szóste miejsce, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na siedemdziesiątej drugiej pozycji.

Aragone ma poważne problemy z wygraniem swoich spotkań zarówno na poziomie ATP, jak i chellengererów, gdzie regularnie notuje porażki. Od początku kwietnia, aż do tego momentu wygrał dopiero pierwsze swoje konfrontacje! Grając nawet w eliminacjach do turniejów w Genewie czy Houston nie był wstanie wygrać nawet jednego pojedynku.

W ostatnich tygodniach również grał na trawie, gdzie to mierzył się z Kwone oraz Esbobedo, gdzie to przegrał pojedynki w pierwotnych rundach. Przełamał się dopiero w tym turnieju, gdzie grał w kwalifikacjach i ogrywał Puetzę oraz Hueslera. Były to dobre pojedynki w wykonani tego zawodnik, ale trzeba podkreślić, że rywale również nie byli zbyt wymagający, a teraz czeka go zdecydowanie trudniejsze zadanie.

„Aragone mimo dwóch wygranych w eliminacjach i tym samym przerwanie pojedynków bez zwycięstwa nie jest faworytem tego boju z Beaną, który też nie prezentuje zbyt solidnej gry na przestrzeni ostatnich tygodni.” – pisze ekspert typersi.net

Darmowy gotówka bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

Carballes niewątpliwie liczy na poprawę wyniku sprzed roku, gdzie to w tej imprezie przegrał już w pierwszej rundzie. Ostatnie tygodnie na pewno dla niego nie są to końca udane, a przecież możliwości ten zawodnik posiada i to bardzo dobrze. Baena przecież jest zaliczany do jednych z faworytów do wygrania tej imprezy.

Przed tygodniem występował na kortach w Londynie, gdzie to przegrał w pierwszej rundzie. Jednak trzeba podkreślić, że z Kyrgiosem stoczył zacięty bój mimo, że nie był faworytem. Pierwszą partię przegrał dopiero po TB, zaś w drugiej partii już tak dobrze nie było, bowiem zakończyła się ona w trzech setach.

Spotkanie  Aragone – Carballes Baena można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Aragone – Carballes Baena21.44TOTALBet