O awans do czwartej rundy podczas turnieju French Open powalczą Taistipas z Krajnovićem. Nie da się ukryć, że zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Stefanos i nie powinien on mieć większych problemów z wygraną.

Pewne, darmowe typy, dobre typy z French Open 2019

Pewne, darmowe typy, dobre typy z French Open 2019

Tsitsipas obecnie zajmuje szóste miejsce w rankingu ATP. Natomiast jest rywal sfalsyfikowany jest na sześćdziesiątej pozycji. Warto jest odnotować, że Stefnos ma zaledwie dwadzieścia jeden lat, a już należy do czołówki tenisa!

Stefnos widać, że się rozpędza i z formą trafił idealnie. Po dwóch słabszych turniejach jak w Barcelonie i Monte Carl było już zdecydowanie lepiej./ Wygrał turniej w Estoril, w Madrycie przegrał w finale, zaś w Ryzmie zanotował półfinał!

Podczas tego turnieju tak naprawdę nie można było sprawdzić możliwości tego zawodnika. Ponieważ w dwóch wcześniejszych rundach przychodziło dla nich grać zdecydowanie słabszymi zawodnikami jak Marterer oraz Delien, gdzie to Grek potwierdził swoją wyższość i pewnie wygrywał swoje pojedynki. Niewątpliwie możliwości posiada ten zawodni bardzo duże,. Ponieważ w tym sezonie pokonał chociażby Nadala czy Zvereva. Czuje się pewnie i będzie chciał to potwierdzić w tym boju.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

„Faworyt tego pojedynku jest tylko jeden, jest im Grek, który powinien ten pojedynek wygrać bardzo pewnie” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Krajnović osiągnął swój można powiedzieć historyczny sukces podczas French Open. W minionych latach miał problemem z przejściem kwalifikacji, a tutaj zanotował trzecią rundę.

Chociaż trzeba podkreślić, że nie można popadać w zachwyt jego wynikiem. Do konfrontacji z Tiafoe oraz Carvalleden Baena przystępował jako zdecydowany faworyt. A obie te potyczki były niezywkle zacięte. Również można powiedzieć, że ostateczny wynik spotkania mógłby pójść w stronę jego przegranej. A w dzisiejszym pojedynku ten zawodnik nie może sobie pozwolić nawet na chwilę słabości. Zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Grek i jeżeli zagra na taki poziomie co w wcześniejszych pojedynkach bez najmniejszych problemów powinien wygrać.

MeczTypKursBukmacher
Tsitsipas – KrajinovićTsitsipas – 1.51.33TOTALBet