Specjalną ofertą promocyjną wszystkim graczom na VII kolejką PKO Ekstraklasy przygotował legalny bukmacher Beclic. Typerzy w tej akcji „Piłkarski Jackpot” poza wygraną gotówką mogą otrzymać dodatkowe środki. A na pewno jest to co walczyć, bowiem pula nagród, wynosi, aż 40 000 PLN.

40 000 PLN ekstra za poprawne typowanie Premier League. Tylko w Betclic Polska!

40 000 PLN ekstra za poprawne typowanie Premier League. Tylko w Betclic Polska!

Warunki oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot” są proste. Wystarczy wytypować mecze w ramach VII kolejki PKO Ekstraklasy, a poza wygraną użytkownicy mogą otrzymać dodatkowe środki, ponieważ pula nagród wynosi 40 000 PLN.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z tej oferty koniecznie musza się do niej zapisać na www.Betclic.pl. Dokonać tego trzeba najpóźniej do 17 października do godziny 15:00.

40 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Bukmacher Betclic w ramach promocji „Piłkarski Jackpot” dopuszcza graczom nawet zagranie pięciu kuponów. Jednak każdy z nich musi być zakładem AKO zawartym za minimum 10 PLN.

Dodać trzeba, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się same mecze z VII kolejki PKO Ekstraklasy. Podczas najbliższej serii spotkań dojdzie do takich potyczek, jak:

  • Cracovia vs Piast Gliwice
  • Górnik Zabrze vs Raków Częstochowa
  • Jagiellonia Białystok vs Lech Poznań
  • Wisła Płock vs Śląsk Wrocław
  • Stal Mielec vs Wisła Kraków
  • Legia Warszawa vs Zagłębie Lubin
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Warta Poznań
  • Lechia Gdańsk vs Pogoń Szczecin
polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Dodać jest warto, że na każdy pojedynek gracz musi oddać następujące typy:

  • muszą być z oferty przedmeczowe
  • formacie 1 x 2, czyli [wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo przyjezdnych]

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali mecze z VII kolejki PKO Ekstraklasy otrzymają dodatkowe środki oczywiście poza wygraną. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 40 000 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska:

Bukmacher Betclic Polska w swoim pakiecie powitalnym oferuje graczom zakład bez ryzyka w postaci Cashbacku. Chcesz liczyć na zakład bez ryzyka? Jeśli tak musisz wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki za kupon, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.