Pierwsze dzisiejsze spotkanie w rozgrywkach PKO Ekstraklasy będzie to rywalizacja w Krakowie, a tam miejscowa ekipa Cracovii o ligowe punkty powalczy z Radomiakiem Radom. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne pewniaki na dzisiaj za darmo

Skuteczne pewniaki na dzisiaj za darmo

Jest to pojedynek dwóch ekip, które sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. W nieznacznie lepszej sytuacji znajdują się gospodarze, którzy zajmują siódme miejsce mając jeden punkt przewagi nad Radomiakiem. Nie mniej jednak zaznaczyć jest trzeba, że obie drużyny podczas ostatnich tygodni nie przegrywały.

Jeśli idzie o ekipa gospodarzy to trzeba powiedzieć, że jednocześnie sporo strzelą bramki, ale i ich sporo tracą. Owszem podopieczni Probierza zachowali czyste konto w ostatnim meczu, ale trzeba powiedzieć, że Warta Poznań nie była trudnym rywalem.

Rodomiak po serii zremisowanych pojedynków wreszcie sięgnął po zwycięstwo. Jednak trzeba powiedzieć, że nie mieli trudnego rywala, bo mierzyli się z Górnikiem Łeczna.

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2021

Patrząc jednak na klasę piłkarzy ofensywnych to można powiedzieć, że nieco lepiej wygląda to po stronie gospodarzy. Obecnie najskuteczniejszym piłkarzem Pasów jest van Amersfoort, który ma siedem trafień. Pozostali piłkarze już tka skuteczni nie są, chociaż trzeba powiedzieć, że mają kim straszyć, ponieważ szansę na grę od początku mają Hanca, Rodin, czy też Alavarez. Przyjezdni niewątpliwie liczą na duet Angielski – Maurides.

Reasumując, oba zespoły niewątpliwie liczą tutaj na zwycięstwo. Doświadczenie przemawia za Pasami. Chociaż spodziewam się tutaj ciekawego meczu, w którym to bramek nie powinno brakować.

Spotkania Cracovia – Radomiak Radom można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Cracovia – Radomiak RadomBTTS1.84STS