Wtorkowy mecz Ligi Narodów UEFA z Portugalią będzie ostatnim tegorocznym występem naszej reprezentacji na arenie międzynarodowej! Jest to też doskonała okazja do zgarnięcia dodatkowych środków na grę w LvBET. 

Ostanie miesiące nie są najlepsze dla kibiców polskiej drużyny narodowej. Biało-Czerwoni pod wodzą Jerzego Brzęczka jeszcze nie wygrali i niewiele wskazuje na to, żeby 20 listopada miało się to zmienić. Legalny bukmacher LvBET przygotował jednak ofertę specjalną, która może nieco osłodzić graczom ten czas.

W dniu meczu, a dokładnie od dwóch godzin przed nim (18:45) do jego zakończenia (22:45), aktywna będzie oferta bonusowa, na mocy której obstawiający w LvBET będą mogli zwiększyć swoją potencjalną wygraną aż o 14%!

Wystarczy we wskazanym czasie postawić kupon w aplikacji mobilnej LvBET, dotyczący nie tylko spotkania Portugalia – Polska, ale też wszystkich innych meczów Ligi Narodów UEFA odbywających się w tym dniu. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy, wszystko dzieje się automatycznie po spełnieniu warunków.

Oferta specjalna dotyczy zarówno zakładów z oferty przedmeczowej, jak i tych granych live. Muszą być one jednak postawione za środki własne, a nie bonusowe.

Po spełnieniu tych wszystkich regulaminowych warunków i poprawnym wytypowaniu zdarzeń zawartych na kuponie, dzięki bonusowi wygrana z niego zostanie powiększona o 14%!

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.