W środę 29 maja swoje swoje trzecie spotkanie w fazie grupowej rozegrają Polacy, którzy zmierzą się Senegalem. Bukmacher Forbet przewidział promocję na ten pojedynek, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

Zwrot za brak wygranej Polsków z Senegalem od Forbet

Zwrot za brak wygranej Polsków z Senegalem od Forbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc liczyć się w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Ta akcja dostępna jest do momentu rozpoczęcia się pojedynku pomiędzy Polską, a Senegalem, czyli do dnia 29 maja do godz. 20:30.

Nastroje w naszym zespole nieco się poprawiły po tym jak Polacy przegrali to Kolumbią po bardzo słabym meczu. W niedzielę podopieczni Jacka Magiery ograli Tahiti 5-0.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Na kuponie promocyjnym może znaleźć się jedynie typ na zwycięstwo Polaków z Senegalem.

Stawka kuponu musi wynieść dokładną kwotę 49 PLN bądź 99 PLN.

Jeżeli zawarty kupon przez gracza spełnia powyzsze warunki promocji, a Biało – Czerwoni przegrają pojedynek z Senegalem bukmacher dokona zwrotu stawki.

W promocji bukmachera Forbet nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

Ewentualny zwrot stawki nastąpi w dniu 30 maja do godziny 16:00. Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu, po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00, zaś kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynieść minimum 1.20.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.