Już w piątkowy wieczór rozpocznie się nowy sezon angielskiej Premier League. Jedyny dzisiejszy pojedynek to będzie konfrontacja pomiędzy Liverpoolem, a Norwich. Nie da się ukryć, że zdecydowanie mocniejszym zespołem są gospodarze, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Liverpool – Norwich: Darmowy typ i analiza

Liverpool – Norwich: Darmowy typ i analiza

Nie da się ukryć, że The Reds to drużyna, która będzie walczył o najwyższe cele w lidze. W minionym sezonie przegrali Mistrzostwo o jeden punkt, a poza tym sięgnęli po wygraną w Lidze Mistrzów. To wszystko sprawia, że podopieczni Kloppa nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z tak przeciętnym zespołem jak Kanarki. Grając w dodatku na własnym obiekcie.

Norwich to beniaminek, który w ładnym stylu awansował do angielskiej Premier League. Jednak wiadomo, że jak to każdy beniaminek na początku sezonu ma niezywkle ciężkie. Mało tego z pewnością ten zespół będzie walczył z pewnością o utrzymanie się w lidze. Kanarki mają niezywkle prosty cel na ten sezon, czyli utrzymać się w lidze.

„Liverpool niewątpliwie jest zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Wszystkie atuty są po stronie gospodarzy i to właśnie The Reds powinni wygrać bez najmniejszych problemów te spotkanie” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Podopieczni Kloppa przed tygodniem grali o Tarcze Wspólnoty z Manchesterem City. Podopieczni Kloppa byli lepszą ekipą. Znacznie bardziej przekonywała swoją grą: udało im się stworzyć dużo więcej sytuacji bramkowych, częściej atakowali na bramkę rywala.

Posiadają niezywkle solidną kadrę. Z pewnością od pierwszych minuty powinni zagrać Salah, Firmino, Wijnaldum czy van Dijk, których spokojnie stać na strzelenie braki. Największym atutem Liverpoolu w poprzednim sezonie była defensywa, gdzie strzelenie bramki przychodziło dla nich z wielkim trudem.

darmowy kod promocyjny

O dyspozycji Kanarków nie można zbyt dużo powiedzieć przed pierwszym spotkaniem. Różnica pomiędzy Championshp, a Premier League jest ogromnie duża. A podczas spotkań towarzyskich prezentowali się dosyć przecięcie, zresztą jak i Liverpool. Pod względem kadrowym niewątpliwie zdecydowanie odstępują od swoich przeciwników.

Reasumując, ciężko jest uwierzyć, żeby mogłoby dojść do sporej niespodzianki podczas tego spotkania. The Reds są niewątpliwie znacznie mocniejszym zespołem i powinni to potwierdzić na boisku tym bardziej, że grają na własnym obiekcie.

Spotkanie Liverpool – Norwich można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Liverpool – NorwichLiverpool – 1,51.42LvBet