W poniedziałek 19 sierpnia zostanie dokończona druga seria spotkań w angielskiej Premier League. Jedyne spotkanie to konfrontacja pomiędzy Wolves, a Manchesterem United. Przynajmniej według mnie bramek podczas tej batalii nie powinno być dużo stąd under 2.5

Wolves – Manchester United

Wolves – Manchester United: Typ i analiza

Niewątpliwie jak zobaczymy na wyniki z pierwszej kolejki to zdecydowanie one przemawiają za Czerwonymi Diabłami, którzy to rozbili Chelsea, aż 4-0. Jednak trzeba podkreślić, że wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku i sam trener Manchesteru to potwierdził.

Ekipa Wolves natomiast mierzyła się z Lisami, gdzie to można powiedzieć, że mecz stał na przeciętnym poziomie. Chociażby w pierwszej połowie tamtego boju nie padł celny strzał. Do tego ta drużyna ma za sobą spotkania eliminacyjnym do Ligi Europy, gdzie to w III rundzie mierzyła się z Piunikiem.

„Manchester na papierze niewątpliwie jest mocniejszym zespołem. Jednak trzeba przyznać, że będzie to z pewnością trudne spotkanie dla ekipy Czerwonych Diabłów, ponieważ ekipa Wolves pokazała już w poprzednim sezonie, że potrafi sprawić niespodzianki i punktować z mocniejszymi zespołami” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Solksjaer sam na konferencji prasowej po pewnej wygranej nad Chelsea potwierdził, że jego drużyna nie zasłużyła na tak wysokie zwycięstwo, a do tego wynik nie pokazuje przebiegu tamtej rywalizacji. Chociaż nie da się ukryć, ze piłkarze Czerwonych Diabłów potrafili wykorzystać błędy w defensywie rywala i zamienić je na bramki. Dobrze w sezon wszedł Rashford, który to strzelił dwie bramki!

Jeżeli idzie o defensywę to na pewno zachowane czystego konta z takim zespołem jak Chelsea nie jest łatwo. Jednak trzeba podkreślić, ze dobre zawody rozegrali dwaj nowi piłkarze obrońcy, tj. Wan – Bissaka oraz Maguire.

Wolves to drużyna, która potrafi grać z faworytami i zresztą z nimi punktować. Mogliśmy się przekonać o tym w poprzednim sezonie, gdzie potrafili nie raz sprawić niespodziankę. Jednak nie od dzisiaj wiadomo, że gra tego zespołu jest bardzo nieprzyjemna i rywale mają z tym problem.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Również nie można zbytnio opierać się na pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami, ponieważ drużyna Wolves do tamtej rywalizacji podeszła po długiej i wyczerpujące podróży z Azerbejdżanu. Już dzisiaj powinniśmy zobaczyć zupełnie inny zespół.

Reasumując, śmiem twierdzić, ze może dojść tutaj do małej niespodzianki. Czerwone Diabły mimo pewnej wygranej z Chelsea nie przekonali w pierwszym boju. Wolves na pewno będzie chciało zaprezentować się znacznie lepiej tym bardziej, że gra na własnym obiekcie.

Spotkanie Wolves – Manchester United można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Wolves – Manchester Unitedunder 2.51.72LvBet