W związku z ostatnim weekend fazy grupowej Ligi Narodów mężczyzn bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy darmowy bonus w wysokości 10 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu!

Bonus na weekend od bukmachera Fortuna

Bonus na weekend od bukmachera Fortuna

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłat może wziąć udział w tej akcji.

Promocja dostępna jest dla graczy do 30 czerwca (niedzieli) do godz. 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Podstawowy warunek jest to zagranie co najmniej trzech kuponów, na których będzie znajdować się co najmniej jeden typ z Ligi Narodów mężczyzn.

Operator dopuszcza zarówno kupony pojedynczy, wielozdarzeniowe oraz maxikombi.

kasa za darmo u legalnego bukmachera forbet

Każdy typ na kuponie musi pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera Fortuny. Zdarzenia „Live” nie kwalifikują się do tej promocji. Kupon może zostać zagrany z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej bukmachera.

Promocja nie obejmuje kuponów, na których znajdują:

  • zakłady specjalne
  • Hit Dnia
  • Ekspert +

Gracz, który spełnia powyższe warunki otrzyma od bukmacher bonus w wysokości 10 PLN. Środki trafią na konto typera niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus w formie punktów FKP trafi na konto gracza najpóźniej do 1 lipca do godz. 23:59.

Darmowa gotówka na grę bez wpłaty

Bukmacher Fortuna daje darmową gotówkę w wysokości 20 PLN za rejestrację konta. Środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie

Warunek to wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE, a w zamian środki trafią na konto gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.