Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane swoim graczom. Wystarczy, że miałeś nietrafiony typ, a wspomniany operator zmniejszy Ci przegraną. Maksymalna kwot zwrotu to 700 PLN.

Odbierz nawet do 700 PLN w tygodniu

Odbierz nawet do 700 PLN w tygodniu

Jest to promocja tygodniowa. I trwa w następujących okresach rozliczeniowych (poniedziałek-niedziela):

  • 18-24.02.2019 (pierwszy okres rozliczeniowy)
  • 25.02-03.03.2019 (drugi okres rozliczeniowy)
  • 04-10.03.2019 (trzeci okres rozliczeniowy)

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Jednak należy pamiętać, że to tej promocji trzeba się zgłosić poprzez kliknięcie „zapisz się”.

Łączna suma stawek ze wszystkich zakładów wygranych i przegranych (w danym okresie, czyli od poniedziałku do piątku) zostanie pomniejszona o kwotę wygranych kuponów. Również w tym samym czasie. A wówczas zostanie przyznan6 Ci zwrot w postaci środków bonusowych.

Wysokość zwrotu wynosi 5 % od maksymalnej kwoty 700 PLN. Minimalna kwota zwrotu to 20 PLN.

Bonus zostanie przyznany automatyczne do 48h od zakończenia okresu rozliczeniowego, który kończy się niedzielę.

Freebet od STS

Otrzymane środki bonusowe będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotem z kursem całkowitym całkowitym na każdym kuponie minimum 2.0

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ bukmacher ma bogatą ofertę dla swoich graczy, czy też oferuje streamy do spotkan on-line.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.