Śmiało trzeba powiedzieć, że hit 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów będzie to rywalizacja w Paryżu, a tam miejscowa PSG podejmie Real Madryt. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Dobre typy bukmacherskie na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Dobre typy bukmacherskie na dzisiaj z Ligi Mistrzów

Można powiedzieć, że wskazać jednoznacznego faworyta w tej rywalizacji jest bardzo trudno. Bowiem zarówno PSG, ale i Real mają wszystkie możliwości na wygranie tych rozgrywek.

Osobiście nieco więcej szans na wygraną daję Realowi Madryt. Królewscy stanowią solidny kolektyw. Widoczny jest ich styl gry, zawsze mają pomysł na mecz i nie brakuje tam przypadkowości.

Każda z formacji wygląda bardzo dobrze. Prezentują się bardzo dobrze, dobrze zreorganizowana jest linia defensywa z drugą lini. Piłkarze wzajemnie się uzupełniają, a to od razu przekłada się na wyniki.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Królewscy z pewnością podczas tego spotkania będą chcieli oddać pole gry rywalom, a stanowią się na kontrach i stałych fragmentach gry.

PSG owszem przede wszystkim słynie z tego, że w kadrze tego zespołu znakomitych piłkarzy nie brakuje. Jednak z drugiej strony nie wygląda to za dobrze na boisku.

Paryżanie grając nawet z niżej notowanymi rywalami nie są wstanie grać na wysokim poziomie. Nie kreują dużej ilości okazji bramkowych. Jednak w żadnym wypadku nie można lekceważyć. Bowiem w tej ekipie są tacy piłkarze, jak Messi, czy Mbappe, którzy są wstanie dąć wygrać mecze swojej ekipie.

Spotkania PSG – Real Madryt można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
PSG – Real Madrytx21.82STS