Przed nami pierwszy weekend sezonu 2019/20 w skokach narciarskich. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej. Wytypuj poprawnie zwycięzcę konkursu indywidualnego, a w razie przegranej wspomniany operator dokona zwrotu połowy stawki.

STS: Promocje bukmacherskie 2019

STS: Promocje bukmacherskie 2019

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 21.11 do 24.11 do godz. 10:30. Typerzy swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zgłaszać.

W ramach tej promocji kwalifikuje się wyłącznie kupon SOLO, na którym znajdzie się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle.

darmowy kod promocyjny BetClic

Głównymi faworytami do zwycięstwa są Kubacki oraz Stoch. Nie da się ukryć, że Polacy będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Warto jest wiedzieć, że kupon musi zostać zgrany za dokładną kwotę 21 PLN. Natomiast z oferty są wykluczone automatyczne wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Oddany typ przez gracza jak okaże się wygrany, to wspaniale. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. Natomiast w przypadku przegranej bukmacher STS przyzna freebet o wartości 10 PLN.

Darmowe bonusy u bukmachera STS:

STS Freebet bez depozytu o wartości 29 PLN bez dokonania wpłaty oraz bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać 1200 PLN wchodzą w skład najnowszego pakietu powitalnego u bukmachera STS.

Chcąc otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy jednak wiedzieć, że później gracz nie będzie miał możliwości, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.