W związku z weekendem Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem bukmacher Fortuna oferuje graczom promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Skoki narciarskie. Bonus dla każdego.

Skoki narciarskie. Bonus dla każdego.

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 25 do 26 stycznia. Należy jednak mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jest w godzinach od 14:00 – 15:00. Typer swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy dodać do zakładu ” bonus kursowy”. To sprawi, że automatycznie dany kupon bierze udział w tej akcji.

Bukmacher Fortuna dopuszcza zakłady wielozdarzeniowe oraz MAXIKOMBI. Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie.

betclic online kod promocyjny na bonus
Darmowy kod promocyjny BetClic na bonus 550 PLN

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 złotych. Z promocji wykluczone od razu są kupony zawarte za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% pod warunkiem, że kupon spełnia powyższe warunki oraz został on rozliczony jako wygrany.

Bonus startowy u bukmachera Fortuna 2020

Użytkownik, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta u bukmachera Fortuna może skorzystać z bogatego pakietu powitalnego.

Już na start gracz otrzyma darmowy freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Typer, który dokona pierwszego depozytu w zamian otrzyma bonus równowartości wpłaty. Na konto gracza maksymalnie może pojawić się 1000 PLN, a poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.