Śmiało można powiedzieć, że bukmacher STS oferuje wszystkim swoim graczom co tydzień darmowe bonusy za obstawienie meczy. Wystarczy typować mecze, aby liczyć na dodatkowe bonusy. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród w ofercie „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” wynosi, aż 35 000 PLN.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów są bogate i każdy typer ma co obstawiać. Bowiem do zmagań wróciliśmy w piłce nożnej, tenisie, koszykówce, czy cały czas są rozgrywane turnieje w Esporcie.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który w swojej ofercie promocyjnej posiada „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. Twa ona do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Chcąc wziąć udział w tej akcji należy do niej się dołączyć. Poprzez wejście na stronę www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w sekcji promocyjnej „Akcja Specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Darmowa kasa za typowanie meczy:

Dopuszczone przez bukmachera STS w tej akcji są to wyłącznie kupony AKO, na których koniecznie musi znajdować się równa ilość czterech zdarzeń.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na kuponie, ponieważ mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ rozgrane są pojedynki chociażby w Premier League, LaLiga, Seria A czy PKO Ekstraklasie. Jednak trzeba mieć na uwadze, że minimalny kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50.

BetFan kod promocyjny

Stawka każdego kuponu nie może być mniejsza niż 15 PLN. Jednak na uwadze trzeba mieć to, że te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej oferty.

Pula nagród co tydzień wynosi 35 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy typerami, których zakłady zostały rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji. Jednak trzeba mieć na uwadze, że pod uwagę brane jest do pięciu kuponów.

Kod bonusowy w STS dla graczy:

Polski bukmacher STS oferuje wszystkim graczom bardzo ciekawy pakiet powitalny w którym to start gracze mogą otrzymać darmowe, aż 1229 PLN.

Już za dokonanie samej rejestracji użytkownik dostanie w prezencie pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Typer, który zdecyduje się natomiast dokonać swojego pierwszego depozytu otrzyma równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to, aż 1200 PLN.

Użytkownik, które chce skorzystać z pakietu powitalnego musi mieć na uwadze, że koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Po założeniu konta, gracz takiej opcji nie będzie miał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.