Jedno ze spotkań drugiej rundy challengera w Cordobie będzie to potyczka, gdzie po przeciwnych stornach siatki staną Albert Ramos-Vinolas z Pablo Varillasem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Jeśli zobaczymy na ranking ATP obu zawodników to lepiej to wygląda po stronie mojego faworyta. Ramos sklasyfikowany jest na czterdziestej czwartej pozycji, zaś miejsce jego rywala to sto dwudziestej dziewiąte!

Owszem Albert ma swoje już lata, ale pomimo to poniżej swojego poziomu nie schodzi. Pomimo, że gra na hardzie mu nie leży w AO zagrał dobry mecz z Beazem. Podczas tej imprezy ma dodatkową motywację do zwycięstwa, ponieważ przed rokiem grał tutaj w finale.

Trzeba wyraźnie powiedzieć, że doświadczenie, czy też ogranie na najwyższym poziomie zdecydowanie przemawia za moim faworytem i powinno to być widoczne na korcie.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Pablo natomiast to zawodnik, który nie wybitnego nie pokazuje. Jak wygrywa swoje potyczki ma to miejsce przede wszystkim z słabszymi zawodnikami. Tutaj na pewno będzie musiał wnieść się na wyżyny, aby liczyć na zwycięstwo.

Spotkania Ramos-Vinolas – Varillas można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ramos-Vinolas – Varillas1 1.52STS