Można powiedzieć, że dosyć ciekawie zapowiada się jedno ze spotkań drugiej rundy turnieju ATP w Miami. Bowiem po przeciwnych stronach siatki pojawią się Jannik Sinner i Emil Ruusuvuori. Obaj niewątpliwie liczą tutaj na zwycięstwo, ale ten mecz może wygrać tylko jeden. I śmiem twierdzić, że to właśnie właśnie Sinner.

Skuteczne pewniaki na dzisiaj z ATP w Miami

Skuteczne pewniaki na dzisiaj z ATP w Miami

Owszem podczas tego spotkania zmierzy się ze sobą dwójka młodych zawodników, którzy tak naprawdę swoje lata gry mają przed sobą. Lecz już widać, że większy talent, potencjał, ale i także możliwości ma Jannik i to on powinien wygrać ten mecz.

Tym bardziej, że ostatnie jego turnieju na prawdę są dobre i osiąga w nich dobre rezultaty. W Australian Open oraz Dubaju doszedł do ćwierćfinału. Podczas Indian Wells zanotował czwartą rundę!

Emil zaznaczyć jest trzeba, że tak dobrze sobie nie radził. Notował wyniki poniżej swoich możliwości i to na pewno. Jak chociażby podczas challengera w Phoenix, gdzie odpadł już w drugiej rundzie!

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2022

Reasumując, zmierzy się ze sobą dwójka zawodników, która posiada spore możliwości. Jednak bardziej równiejszym zawodnikiem jest Sinner, a do tego gra od jakiegoś czasu już na najwyższym poziomie. W związku z tym powinien sobie tuta poradzić i zanotować wygraną.

Spotkania Ruusuvuori – Sinner można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ruusuvuori – Sinner21.39STS