Czas na kolejną serię pojedynków w lidze fińskiej hokeja na lodzie. Na czwartek 13 stycznia zaplanowano dwa pojedynki. Jedno z nich to rywalizacja pomiędzy SaiPy z Tapparą. Faworytami tego spotkania są przyjezdni i nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Na sam początek trzeba powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest dosyć wyraźną co widoczne jest w ligowej tabeli, gdzie te zespoły dzieli dwadzieścia pięć punktów!!

Dodać trzeba, że oba zespoły walczą o zupełnie inne cele w tym sezonie. Goście niewątpliwie o czołowe pozycje, zaś przyjezdni o bezpiecznie otrzymanie, co nie będzie łatwe. Bowiem mają zaledwie dwa punkty przewagi nad ostatnim zespołem.

Hokeisci zespołu Tappary prezentują cały czas wysoki poziom. Wygranie pięciu ostatnich pojedynków jest tego najlepszym dowodem. Natomiast w tym samym okresie zawodnicy SaiPy wygrali tylko raz!

Bonus bez wpłaty własnej

Również jakość gry, czy też klasy zawodników zdecydowanie przemawia tutaj za zespołem przyjezdnych, którzy w swoich szeregach mają chociażby Levtchiego, który jest aktualnie liderem klasyfikacji kanadyjskiej całej ligi. Poza tym szansę na zdobycie punktów podczas tej rywalizacji mają Kuusela, czy też Merela.

Spotkania SaiPa – Tappara można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
SaiPa – Tappara21.51STS