Typujesz siatkówkę i chętnie przytuliłbyś jakiś bonus? Masz taką szansę. Tylko dziś w Totolotku na graczy czeka darmowy zakład!

Siatkarska promocja w Totolotku - freebet na 16 stycznia!
Siatkarska promocja w Totolotku – freebet na 16 stycznia!

Środa na siatkarskich parkietach upłynie nam przede wszystkim pod znakiem rywalizacji w siatkarskiej Champions League, gdzie rozegranych zostanie pięć kolejnych spotkań fazy grupowej, w tym dwa z udziałem polskich drużyn, PGE Skry Bełchatów i Trefla Gdańsk.

To właśnie z tej okazji legalny bukmacher Totolotek przygotował dla swoich graczy akcję specjalną „Freebet LM CEV”, dzięki któremu można zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 PLN. Jak to zrobić?

To banalnie proste. Wystarczy postawić zakład prosty na przywoływane rozgrywki za minimum 50 PLN i o kursie minimalnym 1,05. Ważne, żeby zrobić to dziś (16.01.2019 r.), bo siatkarski bonus będzie dostępny tylko i wyłącznie tego dnia!

Reszta stanie się automatycznie. Gratisowe środki znajdą się na kontach graczy bez konieczności zapisów czy też zgłaszania się po nie. UWAGA! Każdy gracz może liczyć tylko na jeden freebet!

Otrzymaną premię należy wykorzystać w przeciągu 30 dni. Zakład postawiony za gratisowe środki musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 1,50.

Co oczywiste, do udziału w akcji niezbędne jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego w Totolotku. Bez tego się nie obejdzie. Na nowych klientów, poza opisywaną promocją, czeka też oferta powitalna.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.