Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom promocję na konkursy z Turniej Czterech Skoczni. Wystarczy zagrać dowolny kupon za minimum 20 PLN, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki.

Darmowy bonus 20 PLN dla każdego

Darmowy bonus 20 PLN dla każdego

Ta oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom jedynie w dni trwania konkursów Czterech Skoczni. Przed nami jeszcze trzy konkursy w Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen, które zostaną rozgrane w dniach 01.01.2020, 04.01.2020 i 06.01.2020.

W ramach tej akcji bukmacher Fortuna dopuszcza kupony pojedyncze, wielozdarzeniowe oraz maxikombi.

STS: Darmowy kod promocyjny

Trzeba jednak mieć na uwadze , ze dopuszczona są jedynie zakłady LIVE, na których musi znajdować się minimum jeden typ z oferty bukmachera Fortuna na skoki narciarskie.

Gracz musi zagrać kupon za minimum 20 PLN. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że z promocji są wykluczone od razu wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Kupon zagrany przez typera, który został rozliczony jako wygrany to super! Cała jego kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki. Typer otrzyma bonus o wartości 20 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna 2020:

Bukmacher Fortuna online oferuje nowym graczom pakiet powitalnym, w którym to za samą rejestrację i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” podczas zakładania konta na konto użytkownika trafią darmowe środki o wartości 20 PLN.

Użytkownik, który natomiast dokona pierwszej wpłaty w zamian otrzyma darmowe środki równowartości depozytu do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.