Ostatni dzień pierwszego tygodnia grudnia to okazja na skorzystanie z trzech wyjątkowych ofert legalnych bukmacherów, przygotowanych w ramach kalendarzy adwentowych. 

Sprawdź promocje na 7 grudnia!
Sprawdź promocje na 7 grudnia!

Brzmi interesująco, ale nie masz pojęcia czym są te kalendarze adwentowe bukmacherów? Już tłumaczymy. To forma akcji świątecznych kilku legalnych bukmacherów, którzy w ich ramach oferują swoim graczom codziennie nowe promocje aż do 24 lub nawet 26 grudnia

Bukmacherskie kalendarze adwentowe cieszą się coraz większą popularnością, o czym najlepiej świadczy fakt, że w bieżącym roku na taką formę promocji zdecydowały się aż trzy marki, dzięki czemu uczestnicy zakładów bukmacherskich mają mnóstwo szans na atrakcyjne niespodzianki.

Oczywiście udział we wspomnianych akcjach świątecznych mogą wziąć tylko te osoby, które mają już swoje konta bukmacherskie w firmach, o których ofertach specjalnych napiszemy szczegółowo w drugiej części tekstu. Bez tego się nie obejdzie.

Jesteś zainteresowany? Jeśli tak, a nie masz jeszcze konta, to musisz wiedzieć, że jego otwarcie zajmuje kilka chwil, nie wymaga wychodzenia z domu i jest całkowicie darmowe. Co więcej, podczas rejestracji np. w LvBET czy forBET możesz skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego.

>>> Aktualny KOD BONUSOWY LvBET to: BETONLINE <<<

Kiedy wiesz już wszystko o kalendarzach adwentowych legalnych bukmacherów, pora przejść do szczegółów ofert specjalnych, jakie przygotowali oni dla swoich graczy na dzień 7 grudnia. Tylko dziś można skorzystać z następujących promocji:

forBET na klientów czeka bonus +14% do wygranych. Wystarczy postawić kupon składający się z trzech zdarzeń, w tym ze zdarzenie specjalnego „Wygrywaj +14%”. Gdy zakład okaże się trafiony bukmacher dorzuci do wygranej aż 14%. Pamiętaj, że promocja ta obowiązuje tylko przez trzy godziny, od 17:30 do 20:30!!!

LvBET postawiono dziś na Lotto Ekstraklasę. Zakłady na piątkowe spotkania polskiej elity, które okażą się wygrane, mogą liczyć na premię w wysokości +7%. Oferta dotyczy tylko zdarzeń obstawionych w aplikacji mobilnej LvBET!

Etoto gracze mogą liczyć na dodatkowe doładowanie w wysokości aż 50% od depozytu. Maksymalny bonus od wpłaty to 200 PLN. Warunkiem otrzymania premii jest depozyt minimum 100 PLN. Promocja ta, podobnie jak wszystkie pozostałe, jest dostępna wyłącznie dzisiaj.

Nie masz konta w forBET? Możesz otworzyć je na www.iFORBET.pl


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.