Jedno z sobotnich spotkań w ramach francuskiej Ligue 1 będzie to starcie na Stade Geoffroy-Guichard, gdzie to miejscowa drużyna St. Etienne o ligowe punkty powalczy z Montpellier. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Typy dnia na dzisiaj za darmo

Warto jest dodać, ze gospodarze w tym sezonie prezentują się niezwykle przeciętnie. .Zajmują zasłużenie ostatnie miejsce w lidze i trzeba powiedzieć, że są głównymi faworytami do spadku.

Owszem po serii spotkań bez zwycięstwa podczas ostatniej konfrontacji udało im się pokonać przeciętny zespół Angers 1-0, ale w tamtej rywalizacji piłkarze St. Etienne nic wybitnego nie pokazali. Od początku sezonu nie potrafią operować piłką, oddają pole gry rywalom.

Nie mają możliwości płynnej gry przez większość czasu gry, a widoczny jest brak kolektywu. Do tego pomiędzy formacji widoczne są spore „dziury”. Jeśli idzie o zawodników ofensywnych to jedynie Khazri radzi sobie całkiem dobrze.

Jak już jesteśmy przy piłkarzach to warto jest powiedzieć, że to właśnie w zespole gości jest więcej wszechstronnych zawodników. Bowiem szansę na grę od początku przecież mają Mavididi, Savanier, Mollet, czy też Garmain. Każdego z nich przecież stać jest na strzelenie bramek, ale i ich kreowanie.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Nastroje w zespole gości niewątpliwie są dobre po tym, jak w ostatniej kolejce udało im się pokonać Monaco 3-2. Podopieczni VDall’Oglio w porównaniu do swoich najbliższych rywali są wstanie kreować sporą ilość okazji bramkowych, ale to również przekłada się na ilość zdobytych goli!

Reasumując, przynajmniej dla mnie faworytami tego meczu są przyjezdni, którzy jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników to spokojnie powinni zanotować wygraną w tej rywalizacji.

Spotkania St. Etienne – Montpellier można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
St. Etienne – Montpellierx21.52STS