Bukmacher Fortuna uruchomił w aplikacji mobilnej tak zwaną Strefę Typera. Co to takiego i dlaczego warto się przyjrzeć temu nieco bliżej? Poznajcie szczegóły już teraz! 

Strefa Typera Fortuna na telefon
Strefa Typera Fortuna na telefon

Strefa Typera Fortuna to specjalny dział, w którym każdy klient tego bukmachera może udostępniać swoje kupony, pisać analizy, a także dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami na temat rozgrywanych wydarzeń sportowych i nie tylko.

Do korzystania z tej wyjątkowej funkcji wystarczy aplikacja mobilna Fortuna. Gracz nie musi w żaden sposób zakładać konta dodatkowego ani tym bardziej pobierać dodatkowych programów mobilnych.

Czy Bet365 wróci do Polski?

To kolejna nowość, jaką w ostatnim czasie Fortuna zafundowała swoim klientom. Jakiś czas temu w ofercie tego bukmachera znalazło się tak zwane konto tymczasowe, czyli możliwość dokonania rejestracji bez weryfikacji danych.

Jeżeli chcesz wypróbować, jak dokładnie działa Strefa Typera, wystarczy, że pobierzesz na swoje urządzenie mobilne aplikację Fortuna, a następnie klikniesz w odpowiedni dział.

Pamiętaj, że zarabianie na bukmacherce wymaga cierpliwości, a przy tym odpowiedniego podejścia. Jeżeli chcesz być skutecznym typerem, musisz przede wszystkim solidnie zająć się analizą wydarzeń sportowych, a także sprawdzać, jak robią to inni. Nowa funkcja Fortuny jest zatem czymś, co może ci się bardzo przydać!

Jeżeli nie masz konta w Fortunie, możesz założyć je w każdej chwili. Obecnie cały proces zajmuje niecałą minutę, czyli tyle, co nic! Formularz rejestracyjny dostęĻny jest na www.eFortuna.pl. W odpowiedniej rubryce można wpisać kod promocyjny BETONLINE„.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.