Na bonusy za aktywność mogą liczyć gracze bukmachera STS. Wspomniany operator nagradza co tydzień graczy darmowym freebetami o wartości 11 PLN.

STS: Darmowy bonus 2020

STS: Darmowy bonus 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Akcja „4+1” trwa do odwołania. Chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunki promocji są bardzo proste.

Wystarczy na przestrzeni jednego etapu (okresu rozliczeniowego) zagrać cztery dowolne kupony SOLO lub AKO. Jednak trzeba pamiętać, ze w tym samym okresie muszą one zostać rozliczone.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i niż żywo.

darmowy kod promocyjny BetClic

Stawka każdego zakładu promocyjnego musi wynieść dokładnie 11 PLN. Wykluczone natomiast są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć co tydzień na darmowego freebeta o wartości 11 PLN. I to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

STS Bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego.

Bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie w wysokości 29 PLN.

Chcąc otrzymać ten bonus wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo typer, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki w wysokości pierwszego depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.