Tylko do końca bieżącego miesiąca klienci marki forBET mogą liczyć na większe wygrane o poranku. Zainteresowany szczegółami?

Styczniowa promocja forBET!
Styczniowa promocja forBET!

Z tytułowej oferty specjalnej mogą skorzystać wszyscy klienci legalnego bukmachera forBET, którzy spełnią regulaminowe warunki, bez względu na to, kiedy otworzyli swoje konto.

Akcja „Kto rano wstaje, temu forBET daje” zakłada powiększanie wygranych aż o 14%. Dotyczy ona jednak wyłącznie kuponów, które zostały postawione w określonych godzinach.

Bukmacher online okazał się o tyle łaskawy, że nie musimy zrywać się o 6, 8 czy nawet 10 rano, żeby załapać się na ekstra premię. Wystarczy postawić zakład pomiędzy 6:00 rano a południem, co jest dobrą nowiną nawet dla największych śpiochów.

Aby wziąć udział w opisywanej promocji, gracz musi dodać na swój kupon zdarzenie specjalne o kursie 1,14. Znajduje się ono w ofercie forBET w zakładce „Wygrywaj więcej 14%”.

Bonusem +14% do wygranych objęte będą tylko kupony składające się z co najmniej czterech zdarzeń. Nie ma natomiast znaczenia, czy pochodzą one z oferty przedmeczowej, czy live. Nie ma też kursu minimalnego.

Jak przy każdej tego typu akcji, udział w niej mogą wziąć wyłącznie klienci marki, więc jeśli jeszcze nie masz konta, a chcesz skorzystać z promocji, to musisz je otworzyć.

Zrobisz to bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności. Wszystko dzieje się online na oficjalnej stronie internetowej forBET. Zupełnie za darmo.

Podczas uzupełniania formularza rejestracyjnego możesz również opcjonalnie skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: BETONLINE.

Legalne obstawianie w Internecie – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.